Пят30072021

Back Новости Новости Мариуполь Протягом двох місяців місцевий бюджет Маріуполя отримав понад 482 млн.грн.

Протягом двох місяців місцевий бюджет Маріуполя отримав понад 482 млн.грн.

  • PDF

Налоговая

Протягом січня-лютого 2017 року до місцевого бюджету від платників Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надійшло 482,3 млн.грн., це на 131,4 млн.грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Податок на доходи фізичних осіб залишається основним джерелом наповнення місцевого бюджету. За два місяці поточного року сплачено 350,3 млн.грн. цього податку.

 

Платники податку, що працюють на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевого бюджету 37,1 млн. грн. єдиного податку. Надходження плати за землю склали 34,7 млн.грн., плати за воду – 10,2 млн.грн., акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів – 14,8 млн.грн, податку на нерухоме майно надійшло 4,1 млн.грн.

До Маріупольської ОДПІ з початку року подано 473 декларації

До Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за січень-лютий 2017 року громадянами подано 473 податкових декларації про майновий стан і доходи, отримані у минулому році. Громадяни задекларували доходи на загальну суму 55,0 млн.грн. Найбільшу кількість декларацій подано від отримання спадщини – 177.

Маріупольська ОДПІ нагадує, що виконати свій конституційний обов’язок та подати декларацію про майновий стан та доходи платники податків мають до 3 травня 2017 року.

Декларація подається до Центру обслуговування платників за податковою адресою платника, тобто, за місцем реєстрації або в електронному вигляді за допомогою сервісу Державної фіскальної служби України Електронний кабінет платника: https://cabinet.sfs.gov.ua/.

Докладно про декларування можна дізнатися в ЦОПах міста або на сайті фіскальної служби: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2017

Щодо змін в обліку та реєстрації платників

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що з 20 березня 2017 року набрали чинності зміни, внесені наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2016 №1125 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» (далі – наказ №1125), яким скасовано або спрощено окремі документи, що подаються платниками податків до контролюючих органів та видаються контролюючими органами платникам податків.

Наказом №1125 внесено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588, та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 №1130.

Зокрема, платникам надано змогу подати засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою №20-ОПП, заяви за формою №1-ОПП з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» та заяви про взяття на облік за неосновним місцем обліку за формою №17-ОПП.

Ознайомитись з наказом №1125 можна за посиланням: zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0042-17.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя