Пят23072021

Back Новости Новости Мариуполь Святкуймо Водохреща, відпочиваючи безпечно!!!

Святкуймо Водохреща, відпочиваючи безпечно!!!

  • PDF

Водохрещення

19 січня традиційно відзначають Водохрещення – одне з найбільших свят православної церкви. Святкування пов’язане з відвідуванням православними віруючими річок, озер та інших водоймищ. Люди не лише набирають воду в ємності, але й купаються в ополонці та масово відпочивають біля водойм. За цих обставин свято Водохрещення перетворюється на копітку працю для рятувальників. Адже, як свідчить статистика, люди гинуть на водоймах області не тільки у купальний сезон. Головну загрозу під час Водохрещі становить те, що на льоду збирається велика кількість людей, а крига не набрала достатньої міцності у зв’язку з перепадами температури та очікуваним потеплінням. Тому звертаємося до усіх громадян із проханням бути уважними та вкрай обережними перебуваючи на водоймах та поблизу них.

Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном. Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку і медичних працівників та купання дітей без нагляду батьків чи дорослих. Не можна пірнати у воду безпосередньо з льоду. При груповому купанні, кількість людей, що знаходиться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб.

У жодному разі не пірнайте у воду - заходьте в ополонку повільно й обережно. Уникайте великого скупчення людей біля купелі. Пам’ятайте, що глядачі не повинні виходити на кригу, а бажаючим зануритися слід по черзі обережно підходити до ополонки.

Всім відвідувачам хрещенській купелі необхідно знати: в ополонці необхідно бути всього кілька секунд - зазвичай не більше трьох, - потім потрібно перевдягнутися у теплий одяг і піти в тепле приміщення або автомобіль, де відразу випити гарячого чаю з медом.

Нехай зимові свята залишать по собі лише світлі та теплі спогади!

-зберігайте пильність під час перебування біля води та на льоду!

Шановні батьки! Розкажіть дітям про небезпеку прогулянок по замерзлій річці!

Не пускайте дітей на лід! Не жартуйте з власним життям! Не нехтуйте спокоєм та добробутом Вашої родини!

Пам’ятайте, що купання в ополонці й вживання алкоголю – несумісні!

Відділення запобігання надзвичайним ситуаціям 22 ДПРЧ ДПРЗ- 3

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя