Пон20052019

Back Обзор Осень 2016 10 цікавих фактів про Колумба

10 цікавих фактів про Колумба

  • PDF

Христофор Колумб, адмірал, мореплавець, картограф, намісник і генерал-губернатор Вест-Індії на службі Корони Кастилії, став відомий тим, що відкрив Америку, і ось 10 кумедних і цікавих фактів про його спірну історії життя.


1. Довести що земля кругла ніколи не було його наміром
Стародавні греки знали, ще Піфагор прийшов до висновку, що світ круглий, і це ще в шостому столітті до Р. Х., а два століття по тому Аристотель заявив аналогічні переконання. А в 1492 році, було відомо, що земля не плоска.

2. Його справжнє ім'я Кристофоро Коломбо
Він відомий як Христофор Колумб, Крістоффер Kolumbus в шведською та англійською мовами.


3. Помер у злиднях
Хоча дехто каже, що він помер бідним і в одиноким, є й інші, які стверджують, що, хоча він не був багатим моряком, коли він помер в Іспанії на 54-тому році життя в 1506 році, але і не був бідним. Він жив з почуттям власної гідності у Вальядоліді.

4. Ніколи не тримався за завоювання своїх подорожей
Будучи заарештованим за його жахливе перебування на посаді губернатора, і жорстоке поводження з корінним населенням, він відмовився від великої частина прибутку. Після шести тижнів у в'язниці був звільнений.5. Було дуже важко отримати фінансування для своєї подорожі
Більше десяти років Колумб намагався отримати кошти, щоб вивчити "короткий маршрут в Західну Азію". Три країни відмовилися підтримати це, Португалії, Англії та Франції.

6. Придумав теорію, згідно з якою перетворив Америку в Азію
Незважаючи на відкриття нових земель, Колумб продовжував вірити, що Японія і Китай були дуже близькі, і навіть створив теорію, в якій Земля була грушоподібною і Азія перебувала в стеблі, тому він поки не знайшов її.


7. День Колумба - одне з шанованих свят в Америці
До 2011 року, Колумб був одним з трьох людей, які мають свято свого імені в Сполучених Штатах. День Колумба другий понеділок в жовтні. Два інших - Джордж Вашингтон, хоча свято зазвичай називається День президента, який відзначається в третій понеділок лютого і Мартін Лютер Кінг-молодший, третій понеділок в січні.

8. День Колумба в Іспанії
День Колумба відзначається також в Іспанії, щоб вшанувати досягнення і відкриття Христофора Колумба. У цій країні він відзначається 12 жовтня.

9. Чотири плавання
Протягом 11 років, Христофор Колумб зробив чотири плавання до Нового Світу. Він завжди наполягав на тому, що він досяг Ост-Індії і стверджував, що ці землі належать Іспанії.


10. Сім'я
Христофор Колумб був одружений лише один раз, з Феліпе Моніс, але був позашлюбний син, Фернандо, від доньї Беатріс Енрікес де Арана. Ці відносини почалися після того, як Феліпе померла від туберкульозу.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя