Пон02082021

Back Новости Новости События Твердопаливні котли українського виробництва

Твердопаливні котли українського виробництва

Серед твердопаливних котлів українського виробництва обладнання Гефест котирується досить високо. Примітно, що виробникові вдалося домогтися цього за порівняно короткий термін.

Пропоновані твердопаливні котли - це добротні сталеві агрегати, орієнтовані на застосування в приміщеннях площею до 250 кв. м. Продукція випускається в широкому асортименті, що складається як з базових моделей, так і з котлів новітнього зразка. Останні можуть додатково оснащуватися електронагрівальними елементами. Їх вважають за краще ті, хто на перше місце ставить надійність і зручність експлуатації.

Включення в роботу ТЕНів відбувається автоматично, що забезпечує належне функціонування системи опалення навіть у тому випадку, якщо власник забуде або не зможе вчасно підкласти в топку дров. Покупці, що бажають використовувати котел не тільки для опалення, але і для нагріву води в системі гарячого водопостачання, можуть зупинити вибір на моделях в двоконтурним виконанні.

Твердопаливні котли Гефест відносяться до універсального типу, кожна модель комплектується газовим пальником. Завдяки цьому, власникові будинку не доведеться купувати новий котел в тому випадку, якщо будова буде газифіковано. Потужність різних моделей варіюється в межах від 6 до 31 кВт. Передбачена можливість регулювання тяги.

Економність котлів - це тільки частина пропонованого даним виробником асортименту. Також він є власником торгових марок для промислових та побутових котлів.

 

Твердопаливні котли Нефест поділяються на:

 

класичні, призначені для роботи на будь-якому вигляді твердого палива;

піролізні (Зота Мікс 20), орієнтовані на використання вугілля і деревини.

Конструкція обладнання передбачає можливість установки пальника, які система управління котла включає самостійно при нестачі палива. Далеко не всі російські котли тривалого горіння оснащуються такою корисною функцією. Для регулювання потужності агрегат оснащений спеціальним пультом. При виготовленні корпусу виробник використовує цільнолистового заготовку, скорочуючи таким чином кількість зварних швів до мінімуму.

 

 

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя