Пят30072021

Back Новости Новости Мариуполь Попередження пожеж від пустощів дітей з вогнем.

Попередження пожеж від пустощів дітей з вогнем.

  • PDF

Щорічно трапляється велика кількість пожеж від дитячих пустощів з вогнем, які часто викликані відсутністю у дітей навичок обережного поводження з вогнем, недостатнім контролем за їх поведінкою. Пустощі дітей з вогнем можуть привести не тільки до великих матеріальних збитків, але і до загибелі самих дітей.  Дитина, залишена одна у квартирі, або в домі, може взяти сірники і беручі приклад з дорослим, підпалити папір, увімкнути у розетку електричний нагрівальний пристрій або влаштувати багаття, а також іноді намагаються палити.

Винні в цьому, звісно, батьки, які залишають дітей самих у квартирі, не ховають від них сірники, не контролюють поведінку дітей, не доглядають за їх іграми, а іноді коли дитина капризує, дозволяють бавитись сірниками. Ось чому діти, не вміють поводитись з вогнем, та не усвідомлюють загрози цього, допускають пожежі. Треба категорично заборонити дітям, усілякі пустощі з вогнем, постійно стежити за тим, щоб діти не грали із сірниками та не палили. Сірники, запальнички, цигарки тримати в таких містах, де діти не зможуть їх дістати. Дорослі повинні постійно стежити за дітьми, не запирати їх у квартирах, не довіряти їм стежити за розпаленими пічками та нагрівальними пристроями, газовими пічками.

Обов’язок кожного дорослого — не допускати усіляких пустощів з вогнем, роз’яснювати дітям їх небезпечність.

Міри по попередженню пожеж від пустощів дітей з вогнем не важкі:

- ніколи не залишати малолітніх дітей вдома самих;

-​ не залишайте без догляду сірники або запальнички;

-​ не зберігайте на видних місцях чистячи, легкозаймисті речовини, аерозолі, ховайте їх від дітей;

-​ не довіряйте маленьким дітям стежити за розпаленими пічками та нагрівальними пристроями, газовими пічками.

Батькам слід пам’ятати, що коли пожежа трапилась в результаті того, що діти були без догляду з причиненням будь-кому збитку, то вони несуть відповідальність в установленому законом порядку.

Пожар

Відділення запобігання надзвичайним ситуаціям 22 ДПРЧ 3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Донецькій області

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя