Вос20062021

Back Новости Новости Мариуполь Переселенці Маріуполя безкоштовно отримують правову допомогу через Skype та Viber

Переселенці Маріуполя безкоштовно отримують правову допомогу через Skype та Viber

  • PDF

Переселенцы

Віртуальний консультаційний центр для внутрішньо переміщених осіб презентували у Маріуполі. Зустріч відбулася у міському центрі зайнятості. Її відвідали близько 40 переселенців. Центр створено на базі Всеукраїнського благодійного фонду «Горєніє», працює і розвивається за сприяння проекту «Підтримка українських громад у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», який виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Завдання центру - безкоштовна юридична онлайн допомога внутрішньо переміщеним особам. «Більшість проблем, з якими стикаються переселенці, можна вирішити швидко. Тому зробили упор на віртуальну, віддалену допомогу», - зазначив координатор проектів ВБФ «Горєніє» Євген Приходько.

Юристи Віртуального консультаційного центру на зв'язку в Skype, Viber, Facebook і за телефонами гарячої лінії. Відповіді на найбільш гострі та актуальні питання також з'являються на сайті фонду (fgorenie.org) і на сторінці в соцмережі (www.facebook.com/fgorenie). «Переселенець може проконсультуватися у юриста, знаходячись вдома, на роботі або на прийомі у чиновника. Правова допомога - у нього в телефоні», - пояснив Євген Приходько.

За його словами, найчастіше переселенці звертаються з приводу трудових відносин, соціальних виплат та питань майна - наприклад, як отримати компенсацію за житло, зруйноване в зоні АТО. Не менш актуальне питання - як отримати дозвіл на перетин лінії розмежування дитиною без одного або обох батьків.

Всього за п'ять місяців роботи - понад 2000 звернень.

Отримати правову допомогу Віртуального консультаційного центру можна за телефонами гарячої лінії:

МТС: 050-044-56-01, 066-35-55-246,

Київстар: 068-569-93-06,

Lifecell: 073-106-34-67.

 

Та через skype:

yurist.gorenie.dp;

yurist.gorenie.zp;

yurist.gorenie.dn;

yurist.gorenie.kh.

 

Сторінка в соцмережі «Facebook»: https://www.facebook.com/fgorenie

Юристи центру працюють по буднях з 9:00 до 17:00.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя