Вос20062021

Back Новости Новости Мариуполь Жителі Маріуполя навчилися проектному менеджменту та ефективним комунікаціям

Жителі Маріуполя навчилися проектному менеджменту та ефективним комунікаціям

  • PDF

28-29 травня відбувся воркшоп з проектного менеджменту та ефективних комунікацій для жителів м. Маріуполь. В ході заходу, учасники отримали унікальні знання по ефективній організації будь-якого заходу від Дениса Блощинського, співзасновника Фундації Соціальних Інновацій «З країни в Україну». Крім того, гостьовими спікерами були Марія Квітка та Людмила Климук - творці проекту "Витоки", Центр історії вбрання, котрі розповіли багато чого цікавого про свій унікальний проект.

Активісти не лише прослухали захоплюючу за досвідом лекцію від спікерів, а й розробили та захистили власні проекти, котрі вони планують втілити для розвитку та благоустрою Бердянська. Загалом же, такі ж воркшопи в рамках проекту «Фестиваль «З країни в Україну» відбулися в 11 містах сходу та півдня України, в тому числі: Покровськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Старобільськ, Костянтинівка, Нікополь та Бердянськ, Запоріжжя, Кривий Ріг і останній в цьому списку міст. Також, після навчання у всіх цих містах відбудеться загальний з’їзд всіх майбутніх координаторів фестивалю 4-5 червня в Харкові, а після цього, в липні відбудеться сам Фестиваль «З країни в Україну».

Денис Блощинський – основний спікер зазначив наступне: «Останній в ряді 11 міст Сходу України воркшоп в Маріуполі став унікальним. Він став абсолютним рекордсменом – більше 150 заявок на участь та більше 50 учасників воркшопу. Надзвичайно натхнення команда зробила дійсно унікальні дерева проблем наче «по підручнику». Учасники воркшопу на стільки швидко включалися в роботу, що інколи і команді організаторів було важко не лишатися незалежними експертами, а дуже яскраво проживати всі ці проекти разом з командами. Після такого грандіозного воркшопу ми впевнені, що Фестиваль в Маріуполі пройде відмінно!»

Оксана Ткачук, координатор воркшопу в місті теж поділилася своїми враженнями: «Було дуже цікаво, будо складно для розуму, не звиклий до такого темпу роботи мозок, напружено і сконцентровано всотував величезний об’єм інформації. Дійсно, дуже ємкий пласт інформації за 2 дні. Звісно, ж багато з цієї інформації вже читалося, але закріплення сталося лише на воркшопі.

Учасник воркшопу, Максим Свєтлов зазначив наступне: «Напружено для інтелекту і дуже цікаво! Люди дуже швидко почали комунікувати і працювати один з одним, запам’яталося, як Денис швидко змотивував людей до роботи. Для мене це дійсно новий приинцип організації процесу навчання, для мене це відкриття і нові знання що дійсно громада може покладатися на себе і що у нас так багато можливостей. Я дуже радий, що зміг побувати на даному заході».

Телефони для довідок: 38098 94 68 488 Руслана, 097 41 41 785 Наталя

Студенты

Студенты

Студенты

Студенты

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя