Вос20062021

Back Новости Новости Мариуполь Тиждень Нестайківських читань

Тиждень Нестайківських читань

  • PDF

У дитячій бібліотеці ім. В. Нестайко цілий тиждень проходили Нестайківські читання. У книжкових виставок «Чарівник з Країни дитинства» та «Країна мрій В.З. Нестайко» читачі читали і обговорювали книжки: «Країна Сонячних Зайчиків», «Дивовижні пригоди в лісовій школі», «Чорлі», «Кеша і Реша, або казка про пісню», «Жіночий рід», «Пригоди журавлика», «Загадка старого клоуна», «Пригода в кукурудзі», «Неймовірні детективи», «Чарівні окуляри», «Космонавти з нашого будинку» та інші. Всі ці книги викликають усмішки на обличчях і вчать добру, дружбі, любові до рідного краю, рідній мові, родині.

В бібліотеці є постійні читачі, які полюбляють книжки цього автора. Прочитавши одну книжку, діти брали читати ще і ще. Це Є. Пятилєткін (3-А ЗОШ № 5), В. Гусєва В. (3-А ЗОШ № 57), В. Гєдіков (1-Б ЗОШ №5), К. Рябко (5-А ЗОШ №57), М. Чаус (6-Б ЗОШ № 68) та інші. Книжки Всеволода Зіновійовича читають цілими родинами - Крячкови, Мілєшкіни, Бурдейні. У ці дні 57 читачів, і маленьких, і дорослих, познайомились з творами В.З. Нестайко. Бібліотекарі, переодягнувшись в героїв Нестайківських книжок: Яву, Кольку Колючку, Бровка Барбосовича, Веснянку, знайомили юних читачів зі своїми улюбленими оповіданнями. В бібліотеци зв’язок з письменником був давно – ми вели листування, а потім спілкувалися з родиною: вдовою та донькою. Великим подарунком на початку 2016 року була листівка з вітанням до працівників та читачів бібліотеки і посилка з книжками.

А ще нами була проведена піар-акція на вулиці «Наша бібліотека носить ім’я В.Нестайко». Бібліотекарі розповідали мешканцям мікрорайону «Східний» про українського письменника, його життя, запрошували в бібліотеку, що б ближче познайомитися з його творами, і робили фото напам’ять. Чоловіки виявились сором’язливими, відмовлялися від фотографування, але вступали в діалог з бібліотекарками. Дитячий лікар згадав фільм, знятий по книзі «Тореадори з Васюківки». Колишній військовий сказав, що знає і поважає В.З. Нестайко. Понад 30 дітей та дорослих приєдналися до нашої піар-акції.

Закінчився тиждень відео-мандрівкою «В. Нестайко. Родом з дитинства», під час якої діти дізналися про те, якою він був веселою, сонячною і світлою людиною.

Библиотека

Библиотека

Стелла Руденко, ведучій бібліотекар дитячої бібліотеки ім.. В.З. Нестайко

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя