Суб24072021

Back Новости Новости Мариуполь Маріупольське міське управління юстиції інформує

Маріупольське міське управління юстиції інформує

  • PDF

19.09.2015 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 р. № 691 «Про особливості призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності резервістам, які безпосередньо брали (беруть) участь в антитерористичній операції» (далі – Постанова). Відповідно до Постанови:

1. Особі, яка проходить службу у військовому резерві військових формувань і призначена для їх комплектування у мирний та воєнний час (далі - резервіст) та інвалідність якої настала внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час виконання обов’язків служби у військовому резерві, безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, призначається і виплачується одноразова грошова допомога у розмірі:

250-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на дату встановлення інвалідності, - у разі встановлення інвалідності I групи;

200-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на дату встановлення інвалідності, - у разі встановлення інвалідності II групи;

150-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на дату встановлення інвалідності, - у разі встановлення інвалідності III групи.

2. Резервісту, який отримав поранення (контузію, травму або каліцтво) під час виконання обов’язків служби у військовому резерві, безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, що призвело до часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності, виплачується одноразова грошова допомога залежно від ступеня втрати працездатності, що установлюється медико-соціальними експертними комісіями, у розмірі, що визначається у відсотках 70-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на дату встановлення ступеня втрати працездатності.

3. Призначення і виплата одноразової грошової допомоги, передбаченої пунктом 1 цієї Постанови, здійснюються відповідно до Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 975.

Дія цієї Постанови поширюється на резервістів, які безпосередньо брали (беруть) участь в антитерористичній операції, після набрання чинності Указом Президента України від 14 квітня 2014 р. № 405 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України”.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя