Втр03082021

Back Новости Новости Мариуполь Шановні мешканці м. Маріуполя!

Шановні мешканці м. Маріуполя!

  • PDF

Пожар

В 2015 році в Донецькій області виникло 1345 пожеж , із прямим збитком 67 млн. 760 тис. грн., у вогні загинуло 84 чоловік , у тому числі 2 дітей На пожежах було травмовано 26 чоловік .Протягом 2015 року в м. Маріуполі виникло 186 пожеж, збитки від пожеж склали 7 млн 722 тис грн. На пожежах загинуло 10 чоловік. Купальний сезон тільки розпочався, а вже зафіксовані трагічні випадки на воді. Протягом травня на воді загинуло 70 людей серед них 5 дітей. Так, 24 травня у місті Києві на озері Верхньовигурівське по вул. Закревського працівниками аварійно-рятувального загону спеціального призначення знайдено на глибині 5 м тіло 11 річного хлопчика якого мама відпустила з друзями на озеро.

Також викликає занепокоєння небезпека пов’язана з вибухонебезпечними предметами. Так о 14.15 18.03.2015 на ОДВ Головного управління у Слов’янському районі від чергового УМВС надійшло повідомлення про те, що за адресою: Слов’янський район, сел. Райгородок, пер. Комарова, 2 на подвір’ї приватного будинку стався вибух вибухонебезпечного предмету, внаслідок якого загинув підліток 1998 р.н. На місце події виїжджала оперативна група Головного управління, якою було встановлено, що підліток підірвався при розбиранні протитанкової гранати

З початку 2015 року в Жовтневому районі м. Маріуполя виникло 70 пожеж, прямий збиток від яких склав 445, 4 тис.грн. На пожежах загинуло 2 людини, травмовано 5 людей.

Також, в Орджонікідзевському районі м. Маріуполя 06.06.2015 року по вул. Київська б.82 кв.115 відбулась групова загибель людей при пожежі,яка виникла в дев’ятиповерховому житловому будинку (належить до КПП «Східний») на другому поверсі на балконі 3-х кімнатної квартири. При гасінні пожежі в квартирі було знайдено 3 трупи : 1933 р.н.,1951 р.н.,1954 р.н. Причина пожежі та збитки встановлюються.

Головними причинами виникнення пожеж, в яких гинуть люди, - паління в ліжку, порушення експлуатації побутових електроприладів, порушення правил улаштування і експлуатації печей, порушення правил технічної експлуатації електроустаткування. Звідси висновок — пожежі найчастіше трапляються від безтурботного відношення до вогню самих людей. Тому щоб уникнути біди треба дотримуватись правил пожежної безпеки:

- мати в приміщеннях і будовах, що знаходяться в їх власності (користуванні), первинні засоби гасіння пожеж і протипожежний інвентар відповідно до правил пожежної безпеки і переліків, затверджених відповідних органів місцевого самоврядування;

- при виявленні пожеж негайно повідомляти про них пожежну охорону;

- до прибуття пожежної охорони, вживати посильні заходи по порятунку людей, майна і гасінню пожеж;

- сприяти пожежній охороні при гасінні пожеж;

- виконувати приписи, постанови і інші законні вимоги посадовців пожежної охорони;

- надавати в порядку, встановленому законодавством, можливість посадовцям пожежної охорони проводити обстеження і перевірки, що належать їм виробничих, господарських, житлових і інших приміщень і будов, в цілях контролю за дотриманням вимог пожежної безпеки і припинення їх.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя