Чет13082020

Back Обзор Весна 2015 Використання поліамідів в автомобілебудуванні

Використання поліамідів в автомобілебудуванні

  • PDF

Поліаміди це матеріал виготовлений з полімеру його складені ланки, повторюються та сполучені амідними з’єднаннями. Поліаміди бувають аліфатичними або ароматичними. Поліамідні смоли це тверді речовини із доволі високим ступенем кристалічності. Вони досить стійкі в маслах, лужних розчинах та жирах, практично не розчиняються, окрім рідкісних випадків в аліфатичних, ароматичних і хлорових вуглеводах і дуже стійкі в фенолах та концентрованих органічних і мінеральних кислотах. Запчастини Фіат створюються при використанні різних марок поліамідів зокрема скло наповненого поліаміду, капролактам та поліамідної смоли.
У діяльності авторемонтних заводів часто використовують капрон і різновиди його відходів. Слід знати, що крихта вторинної сировини має нестабільну структуру і складається на десять відсотків із низькомолекулярних з’єднань.

Поліамідні порошки це дрібні дисперсні поліаміди. Вони застосовуються для антикорозійного покриття металевих запчастин та деталей, котрі використовуються в автомобілебудуванні та автомобільній промисловості. Запчастини Фіат Добло часто мають поліамідне дисперсне покриття. Таке покриття наноситься методом електростатичного та вихрового напилення або занурення. Для того щоб підвищити початкові експлуатаційні властивості поліамідів, до їхнього складу вводять антифрикційні добавки: тальк, графіт, дисульфан молібдену, сульфат барію та інші.
Ароматичні поліаміди це зазвичай безбарвні кристалічні речовини з високою температурою плавлення. Вони як правило погано розчиняються в розчинниках органічного типу, та мають різко виражену температуру плавлення. Температура плавлення ароматичних поліамідів більше 400 градусів за Цельсієм.
Для виготовлення таких матеріалів як наповнюючи пластмас, лаків, плівок і інших, використовують ароматичні поліаміди фенилону. Композити на базі ароматичних поліамідів можуть спокійно працювати в режимі сухого тертя, коли їх змастити мінеральними чи синтетичними мастилами.

Пластизол як матеріал що використовується в машинобудуванні, отримується завдяки дисперсії ПВХ і інших твердих добавок та стабілізаторів, пігментів і наповнювачів в пластифікаторі. Такі запчастини Fiat Doblo як повітряні і масляні фільтри, часто виготовляються із пластизолу. Пластизоли також використовують для герметизації швів після зварювальних робіт та антикорозійного захисту автомобільного днища. Фермопласт застосовують для заповнення порожнин, а гідропласт – для того щоб заповнити порожнини затисків, котрі здатні рухатися під тиском по вузькому каналу.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя